north-cyprus.net
                        KADIN  
    
       
  Tüm kadınlarımız için...
               Hayatı birlikte paylaşalım...

         

 

Çocukta Tansiyon>Aşırı Su Ölüm Olabilir>Tiroid Hastalıkları>Diyabet>Kerakotonus>Çölyak Hastlığı

 

        İçeriğimiz

GÜNÜMÜZ İNSANI VE YOGA

 1- Kültürün ve bireysel anlayışın Gelişmesi
Bilimin bugün hizmetimize sunduğu bilgi ve psikoloji günümüz insanına yeni değerler ve yeni bir güdü  veriyor ve insan kendisine şöyle soruyor; Nasıl kendi potansiyelimle temasa geçebilirim ve başkalarıyla ilişkimde nasıl daha açık hale gelebilirim?

 2- Teknik Evrim
İçsel özgürlük ve içsel güç ile, insan toplumu içinde yaşamak arasında çelişkiler yaşayabiliriz. İsteğimiz evremizde ne olursa olsun, her durumla yüzleşebilmek ve yine de iç huzurumuzu koruyabilmektir. Bu zamanda bizi çevreleyen tüm sorunlar ve fırsatlarla yaşayabilir ve yaşamın çeşitliliğini deneyimleyerek zenginleşebilir miyiz?

 3- Ruhsal Evrim
Kendi kendimizin bilincine varmak için yola çıktığımızda esnekleşip, olayları, artan bir farkındalıkla deneyimlediğimizde, çevremizden gelen etkileri korkusuzca alır ve kendi duygu ve düşüncelerimizi daha saydamlıkla gözlemleyebiliriz.

 4- Bilincin Genişlemesi
Günümüzde bilinç değişik şekillerde evrimsel olarak genişlemiştir. İnsanlar beden farkındalığını geliştirmeyi öğreniyor, ve hem kendi hem de başkalarının duygularını deneyimleyerek farklı düşünce ve davranışlara hoşgörü ile yaklaşabilme yeteneğini geliştiriyorlar.

 5- Yaşamla Karşılaşma
Gerilimler yumuşayabilir, depresyon ve uyuşukluk geçebilir, fakat yoga sadece koruyucu ve iyileştirici değildir. Zihnimiz yeni fikirlere çok daha açıktır ve günlük hayatımızdaki tüm ayrıntıların berraklığı bizi durmaksızın zenginleştirir Güzellik ve Bakım
 Beslenme ve Diyet
 Moda ve Stil
 Kariyer
 Ev&Dekorasyon
 Gebelik ve Doğum
 Bugün ne pişirsem?
 Kalori Cetveli